Gmina Gronowo Elbląskie
Dzisiaj jest...fredag 25. mai 2018
Imieniny: Boryslawa Grzegorza
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)Ukrainian (UA)French (Fr)Svenska (Sverige)Norsk bokmål (Norway)
Gmina Gronowo Elbląskie
Menu
Kalendarium
May 2018
S M T W T F S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
27 mai 2018 - søndag
Dzień Samorządowca
1 juni 2018 - fredag
Dzień dziecka

PostHeaderIcon Nowe komputery w Świetlicach Wiejskich!

Det finnes ingen tilgjengelige oversettelser.

Mieszkańcy miejscowości Rozgart, Fiszewo oraz Jasionna będą mogli od kwietnia korzystać w swoich Świetlicach Wiejskich z nowych komputerów z darmowym dostępem  do Internetu. Świetlice zostały tez wyposażone w urządzenia  wielofunkcyjne.

ATT00007_resize

 

Biblioteka Publiczna Gminy Gronowo Elbląskie pozyskała sprzęt dla świetlic dzięki udziałowi w projekcie „Rozbudowa infrastruktury szerokopasmowego dostępu do Internetu i sieci PIAP-ów w Województwie Warmińsko-Mazurskim" realizowanego w ramach VII Osi priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2007-2013 – Społeczeństwo Informacyjne, działanie 7.1 Tworzenie infrastruktury Społeczeństwa Informacyjnego.

ATT00010_resize

Projekt miał na celu tworzenie możliwości nabycia umiejętności posługiwania się komputerem oraz Internetem, poznanie możliwości jakie daje wykorzystanie technologii informacyjnych i komunikacyjnych w życiu codziennym. Łatwy dostęp do tych technologii, pozwoli osobom do których adresowany jest projekt na pełniejszy udział w życiu społeczeństwa opartego na wiedzy, co skutkować będzie zwiększeniem potencjału rozwojowego regionu.
 
Ustawa śmieciowa
Urząd pracy
Teraz gościmy
Vi har 540 gjester her nå

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gmina Gronowo Elbląskie - województwo Warmińsko-Mazurskie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information