Gmina Gronowo Elbląskie
Dzisiaj jest...mandag 21. oktober 2019
Imieniny: Urszuli Hilarego
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)Ukrainian (UA)French (Fr)Svenska (Sverige)Norsk bokmål (Norway)
Gmina Gronowo Elbląskie
Menu
Kalendarium
October 2019
S M T W T F S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
11 november 2019 - mandag
Święto Niepodległości
W dniu 28 marca 2018 roku Rada Gminy Gronowo Elbląskie podjęła uchwały rozpoczynające pracę nad zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowościach Karczowiska Górne, Wikrowo Jegłownik oraz Gronowo Elbląskie: -UCHWAŁA NR XXXII/290/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Gronowo Elbląskie, -UCHWAŁA NR XXXII/291/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Jegłownik, -UCHWAŁA NR XXXII/292/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Karczowiska Górne, -UCHWAŁA NR XXXII/293/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Wikrowo,

PostHeaderIcon Oferty Pracy

Det finnes ingen tilgjengelige oversettelser.

 

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

ul. Saperów 24

82-300 Elbląg

tel. 55 237-67-00

 


                                                                                                                                                      

DatA: 05.04.2018                                                                                     NR: CAZPPZ.061.10.2018.UK

DO: według rozdzielnika  

DOTYCZY: Oferty pracy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, oferty ogólnodostępne

Oferty ogólnodostępne (dla osób zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych w urzędzie, dostępne na stronie internetowej urzędu pracy:elblag.praca.gov.pl

Ambasadorka marki, asystent prokuratora, asystentka zarządu, brukarz, cieśla, dekarz/blacharz, dociepleniowiec, doradca zawodowy, elektromonter, elektryk, fryzjer, kasjer-sprzedawca, kasjer walutowy, kelner/ka, kierowca - magazynier, kosmetyczka, kucharz, lakiernik, lekarz, magazynier-kierowca, malarz, malarz budowlany, mechanik, mistrz technolog, młodszy operator produkcji, monter-pracownik warsztatowy, monter galanterii skórzanej, monter instalacji sanitarnych, monter izolacji technicznych, monter konstrukcji stalowych, monter mebli, murarz, nauczyciel przedszkola, operator cnc, operator koparko-ładowarki JCB, operator urządzeń rozdrabniających, opiekun osób starszych, pilarz-drwal, płytkarz, pomoc lakiernika, pomocnik budowlany, pomocnik/ monter, pomocnik tapicera, pracownik do szlifowania i pakowania elementów, pracownik działu HR, pracownik produkcji, pracownik ogólnobudowlany, programista CNC, przedstawiciel handlowy, recepcjonista/ka, spawacz, spawacz/monter, specjalista ds. sprzedaży, specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta, specjalista ds. technicznych, sprzątaczka klatek schodowych, sprzedawca, sprzedawca na stacji paliw, sprzedawca w sklepie medycznym, sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym, szef kuchni, szwaczka w kaletnictwie, tapicer, wartownik, wartownik (w tym dla osób niepełnosprawnych), zbrojarz-betoniarz.

Oferta dla osób zarejestrowanych w PUP w Elblągu:

Asystent geodety, monter reklam, asystentka stomatologiczna, dziennikarz, elektromonter, kelner-barman, operator monitoringu (dla osób niepełnosprawnych) operator urządzeń do mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych, operator urządzeń technicznych, pilarz (dla osób niepełnosprawnych), pomocnik trakowego, szwaczka, instalator sieci teletechnicznych i elektrycznych, monter urządzeń energetycznych,

 Refundacja wynagrodzenia, nagród i składek ZUS za bezrobotnych do 30 roku życia:

Barman-kelner, higienistka stomatologiczna, kierowca kat. B - mechanik samochodowy, nauczyciel w żłobku/ przedszkolu, operator maszyn, robotnik gospodarczy, specjalista e-commerce, sprzedawca, stolarz montażowy, ślusarz-spawacz, pomocnik szklarza,

Oferty STAŻU  dla osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat – w ramach Projektu EFS PO WER:

Pomocnik montażysty stolarki otworowej, sprzedawca, kelner, pomoc kuchenna, pracownik biurowy, księgowa, recepcjonista/ka, magazynier, informatyk/serwisant sprzętu, pracownik obsługi stron www i platformy sprzedażowej, fakturzystka.

Oferty STAŻU  z Funduszu Pracy:

Doradca klienta, sprzedawca w sklepie sportowym, pomoc kuchenna, pomocnik archiwisty

Oferty STAŻU  dla osób bezrobotnych  powyżej 30 r. życia– w ramach Projektu EFS RPO:

Szwaczka, pracownik magazynowy, sprzedawca – kasjer, pokojowa, recepcjonista, robotnik gospodarczy, pedagog, instruktor terapii zajęciowej, kosmetyczka.

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Zaprasza pracodawców oraz osoby bezrobotne i poszukujące pracy na

ELBLĄSKIE TARGI PRACY I EDUKACJI

które odbędą się

25 kwietnia 2018

w godz. 09.00 – 15.00

w Hali Sportowo – Widowiskowej w Elblągu

Al. Grunwaldzka 135

Szczegółowe informacje pod nr tel. 55 237 67 21, 55 237 67 54, 55 237 67 49

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu zaprasza na:

$1·         Spotkanie z pracodawcą Progres Sp. z o.o. – praca w Tczewie (pracodawca zapewnia bilet PKP) na stanowisko młodszy operator produkcji w dniu 09.04.2018 r. godz. 10.00, PUP w  Elblągu CAZ ul. Bema 54 sala Z5,

zapisy na spotkanie pok. 107 I piętro PUP w E-gu lub telefonicznie: 55 237 67 21

Pracodawco

Przyjmij osobę bezrobotną na staż.

W przyszłości może to być Twój najlepszy pracownik !

 

     Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu zaprasza do składania:

$1      wniosków o zorganizowanie stażu dla osób w wieku 18-29 lat w ramach Projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Elblągu i powiecie  elbląskim (III)".

Szczegółowe informacje pod nr tel. 55 237 67 16, 55 237 67 18, 55 237 67 58, 55 237 67 62

$1      wniosków o zorganizowanie stażu dla osób powyżej 30 roku życia, na okres 6 miesięcy w ramach Projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich skierowanych dla osób bezrobotnych w wieku 30 lat (i więcej).

Szczegółowe informacje pod nr tel. 55 237 67 16, 55 237 67 18, 55 237 67 58, 55 237 67 62

Ponadto Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu ogłasza nabór:

$1v  wniosków pracodawców na doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy dla osób powyżej 30 roku życia (i więcej) w ramach Projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich skierowanych dla osób bezrobotnych w wieku 30 lat (i więcej).
Szczegółowe informacje nr tel. 55 237 67 60, parter, pokój 108

$1v  wniosków pracodawców na doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy dla osób do 29 roku życia w ramach Projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Elblągu i powiecie  elbląskim (III). 

Szczegółowe informacje nr tel. 55 237 67 60, parter, pokój 108

 

$1v  wniosków o dofinansowanie do podjęcia działalności gospodarczej dla osób powyżej 30 roku życia (i więcej) w ramach Projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich skierowanych dla osób bezrobotnych w wieku 30 lat (i więcej).
Szczegółowe informacje nr tel. 55 237 67 27, parter, pokój 108

$1v

$1vwniosków o dofinansowanie do podjęcia działalności gospodarczej dla osób do 29 roku życia w ramach Projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Elblągu i powiecie  elbląskim (III). 

Szczegółowe informacje nr tel. 55 237 67 27, parter, pokój 108

$1vwniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób powyżej 30 roku życia (i więcej) w ramach Projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich skierowanych dla osób bezrobotnych w wieku 30 lat (i więcej).
Szczegółowe informacje nr tel. 55 237 67 91, parter, pokój 8

$1v  wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób do 29 roku życia w ramach Projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Elblągu i powiecie  elbląskim (III). 

Szczegółowe informacje nr tel. 055 237 67 91 parter, pokój 8

$1v  wniosków na szkolenia indywidualne dla osób bezrobotnych, pod zapotrzebowanie pracodawców dla osób bezrobotnych 18-29 lat – w ramach projektu  PO WER dofinansowanego z Funduszy Europejskich „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Elblągu i powiecie  elbląskim (III).  Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 55 237 67 32 (PUP w Elblągu), I piętro pokój 104 lub 55 249 96 05 (Filia w Pasłęku)

$1v  wniosków na szkolenia indywidualne  pod zapotrzebowanie pracodawców w ramach Projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich  skierowanych dla osób bezrobotnych w wieku 30 lat (i więcej). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 55 237 67 32 (PUP w Elblągu), I piętro pokój 104 lub 55 249 96 05 (Filia w Pasłęku)

Druki wniosków dostępne w siedzibie PUP w Elblągu lub na stronie: elblag.praca.gov.pl.

Ponadto informujemy, że otwarte oferty pracy dostępne są również na stronie internetowej urzędu: elblag.praca.gov.pl na stronie internetowej Publicznych Służb Zatrudnienia: www.psz.praca.gov.pl

Osoby zainteresowane pracą za granicą zapraszamy do korzystania ze stron internetowych Publicznych Służb Zatrudnienia EURES: www.eures.praca.gov.pl lub www.eures.europa.eu. Szczegóły na naszej stronie internetowej lub w siedzibie PUP Elbląg.

 
Ustawa śmieciowa
Urząd pracy
Teraz gościmy
Vi har 181 gjester her nå

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gmina Gronowo Elbląskie - województwo Warmińsko-Mazurskie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information