Dzisiaj jest...środa, 17 stycznia 2018
Imieniny: Antoniego Jana
styczeń 2018

PostHeaderIcon "NIEĆPA 2017 - NIE PIJĘ, NIE PALĘ, NIE ĆPAM".

Szanowni Państwo!

W dniu 24 listopada 2017 roku 40 uczniów z Zespołu Szkół w Gronowie Elbląskim i w Jegłowniku wzięło udział w Projekcie Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii z cyklu "NIEĆPA 2017 - NIE PIJĘ, NIE PALĘ, NIE ĆPAM”. Projekt ten wpisuje się w GMINNY PROGRAM PRZECIWDZIAŁANIA NARKOMANII oraz SZKOLNE PROGRAMY PROFILAKTYCZNE. Uczniowie mieli okazję spotkać się ze specjalistami przeciwdziałania uzależnieniom, a w punktach konsultacyjnych uzyskać informacje na temat sposobów udzielania pomocy osobom zagrożonym uzależnieniem, miejsc terapii, warunków i szans wyjścia z problemu. Uczniowie wzięli udział w koncercie zespołu "STO%" i wspólnie śpiewali piosenki o treściach profilaktycznych, między innymi piosenkę, której tekst został skomponowany specjalnie  na projekt „STOP PIJANYM KIEROWCOM”. Podsumowaniem projektu był występ MARGARET Z ZESPOŁEM. Opiekunami młodzieży były Panie Małgorzata Jabłońska i Katarzyna Dziura – socjoterapeutki oraz Pani Krystyna Franc - nauczyciel. Cały projekt zorganizowała i wsparła finansowo GMINNA KOMISJA DO SPRAW ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH  w Gronowie Elbląskim.

Strategia - SRPS
Studium UiKZP