Gmina Gronowo Elbląskie
Dzisiaj jest...niedziela, 24 marca 2019
Imieniny: Marka Gabriela
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)Ukrainian (UA)French (Fr)Svenska (Sverige)Norsk bokmål (Norway)
Gmina Gronowo Elbląskie
Menu
Kalendarium
marzec 2019
N P W Ś C Pt S
24 25 26 27 28 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Brak wydarzeń
W dniu 28 marca 2018 roku Rada Gminy Gronowo Elbląskie podjęła uchwały rozpoczynające pracę nad zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowościach Karczowiska Górne, Wikrowo Jegłownik oraz Gronowo Elbląskie: -UCHWAŁA NR XXXII/290/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Gronowo Elbląskie, -UCHWAŁA NR XXXII/291/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Jegłownik, -UCHWAŁA NR XXXII/292/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Karczowiska Górne, -UCHWAŁA NR XXXII/293/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Wikrowo,

PostHeaderIcon Debata społeczna

Dnia 21 marca 2018 roku o godzinie 1200 w Fili Biblioteki Publicznej Gminy Gronowo Elbląskie w Jegłowniku odbyła się debata społeczna, w której uczestniczyli m.in. I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu mł. insp. Tomasz Piaskowski, Naczelnik Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń podinsp. Piotr Cioła, Kierownik III Rewiru Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim asp. szt. Paweł Cywiński, a także Wójt Gminy Gronowo Elbląskie Marcin Ślęzak, Wójt Gminy Elbląg Genowefa Kwoczek oraz Sekretarz Gminy Markusy Piotr Stróżek.

Wśród zaproszonych gości byli także przedstawiciele samorządów tj. Gminy Elbląg, Gminy Gronowo Elbląskie, Gminy Markusy oraz Dyrektorzy Szkół i pracownicy GOPS, którzy współpracują z III Rewirem Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim poprzez działania na rzecz szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Podczas debaty społecznej, Kierownik III Rewiru Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim przedstawił stan bezpieczeństwa na terenie Gminy Elbląg, Gminy Gronowo Elbląskie i Gminy Markusy oraz efekty pracy dzielnicowych z III Rewiru. Omówił on również nowe narzędzie teleinformatyczne, dzięki któremu każdy z mieszkańców może mieć wpływ na swoje bezpieczeństwo - Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Kolejnym punktem podczas spotkania było omówienie aplikacji mobilnej ,,Moja Komenda”, dzięki której w szybki sposób możemy skontaktować się ze swoim dzielnicowym. Aplikacja ta jest całkowicie darmowa  i zawiera wszystkie dane teleadresowe każdej jednostki policji. Po prezentacjach przyszedł czas na dyskusję.

Na zakończenie I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu podziękował uczestnikom spotkania za przybycie i udział w debacie. 

IMG 94300

 
Ustawa śmieciowa
Urząd pracy
Teraz gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 1972 gości 
Transmisje Obrad Rady Gminy

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gmina Gronowo Elbląskie - województwo Warmińsko-Mazurskie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information