Gmina Gronowo Elbląskie
Dzisiaj jest...niedziela, 24 marca 2019
Imieniny: Marka Gabriela
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)Ukrainian (UA)French (Fr)Svenska (Sverige)Norsk bokmål (Norway)
Gmina Gronowo Elbląskie
Menu
Kalendarium
marzec 2019
N P W Ś C Pt S
24 25 26 27 28 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Brak wydarzeń
W dniu 28 marca 2018 roku Rada Gminy Gronowo Elbląskie podjęła uchwały rozpoczynające pracę nad zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowościach Karczowiska Górne, Wikrowo Jegłownik oraz Gronowo Elbląskie: -UCHWAŁA NR XXXII/290/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Gronowo Elbląskie, -UCHWAŁA NR XXXII/291/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Jegłownik, -UCHWAŁA NR XXXII/292/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Karczowiska Górne, -UCHWAŁA NR XXXII/293/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Wikrowo,

PostHeaderIcon Granty dla Warmii i Mazur rozdane!

lewa str                                                                                      prawa strona

                                              Granty dla Warmii i Mazur rozdane!

Duże zainteresowanie grantami na bezpłatne szkolenia dla mieszkańców w programie „Ja w internecie”! Do grona 17 gmin, które zdobyły dofinansowanie w pierwszym naborze, w drugim dołączyło do nich 11.

 

 

Dzięki przyznanym grantom, z bezpłatnych kursów komputerowych skorzystają mieszkańcy od 25 roku życia z gmin:

  • woj. warmińsko-mazurskie (11 grantów w II naborze): Świętajno powiat szczycieński, Orzysz, Gronowo Elbląskie, Gmina Ełk, Dywity, Kętrzyn, Iława, Gmina Elbląg, Świętajno powiat Olecki, Banie Mazurskie, Gmina Miasto Mrągowo.

Szkolenia w programie „Ja w internecie”, realizowane przez Fundację Legalna Kultura mają nauczyć bezpiecznego korzystania z internetu, pokazać, jak internet przydaje się w prowadzeniu własnego biznesu i wzmocnić pozycję mieszkańców na rynku pracy. Gminy mogły ubiegać się o granty do 150 tysięcy złotych (w programie nie był wymagany wkład własny), a wnioski składać samodzielnie lub w partnerstwie z organizacją pozarządową. Jeśli gmina nie ma komputerów umożliwiających przeprowadzenie szkoleń może kupić je w ramach grantu, a później po zakończeniu kursów przekazać sprzęt gminnej szkole lub ośrodkowi doskonalenia nauczycieli.

Program „Ja w Internecie” zarządzany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, finansowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Fundacja Legalna Kultura jest operatorem, który ogłasza konkursy grantowe i wspomaga pod kątem merytorycznym i rozliczeniowym realizację działań szkoleniowych na terenie gmin.

 

Pozdrawiamy

Fundacja Legalna Kultura

do

 
Ustawa śmieciowa
Urząd pracy
Teraz gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 1977 gości 
Transmisje Obrad Rady Gminy

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gmina Gronowo Elbląskie - województwo Warmińsko-Mazurskie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information