Dzisiaj jest...wtorek, 23 stycznia 2018
Imieniny: Ildefonsas Rajmunda
luty 2014

PostHeaderIcon Nowe komputery w Świetlicach Wiejskich!

Mieszkańcy miejscowości Rozgart, Fiszewo oraz Jasionna będą mogli od kwietnia korzystać w swoich Świetlicach Wiejskich z nowych komputerów z darmowym dostępem  do Internetu. Świetlice zostały tez wyposażone w urządzenia  wielofunkcyjne.

ATT00007_resize

Biblioteka Publiczna Gminy Gronowo Elbląskie pozyskała sprzęt dla świetlic dzięki udziałowi w projekcie „Rozbudowa infrastruktury szerokopasmowego dostępu do Internetu i sieci PIAP-ów w Województwie Warmińsko-Mazurskim" realizowanego w ramach VII Osi priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2007-2013 – Społeczeństwo Informacyjne, działanie 7.1 Tworzenie infrastruktury Społeczeństwa Informacyjnego.

ATT00010_resize

Projekt miał na celu tworzenie możliwości nabycia umiejętności posługiwania się komputerem oraz Internetem, poznanie możliwości jakie daje wykorzystanie technologii informacyjnych i komunikacyjnych w życiu codziennym. Łatwy dostęp do tych technologii, pozwoli osobom do których adresowany jest projekt na pełniejszy udział w życiu społeczeństwa opartego na wiedzy, co skutkować będzie zwiększeniem potencjału rozwojowego regionu.

Strategia - SRPS
Studium UiKZP