Gmina Gronowo Elbląskie
Dzisiaj jest...wtorek, 23 stycznia 2018
Imieniny: Ildefonsas Rajmunda
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)Ukrainian (UA)French (Fr)Svenska (Sverige)Norsk bokmål (Norway)
Gmina Gronowo Elbląskie
Menu
Kalendarium
luty 2014
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 1
Brak wydarzeń

PostHeaderIcon Nowe komputery w Świetlicach Wiejskich!

Mieszkańcy miejscowości Rozgart, Fiszewo oraz Jasionna będą mogli od kwietnia korzystać w swoich Świetlicach Wiejskich z nowych komputerów z darmowym dostępem  do Internetu. Świetlice zostały tez wyposażone w urządzenia  wielofunkcyjne.

ATT00007_resize

 

Biblioteka Publiczna Gminy Gronowo Elbląskie pozyskała sprzęt dla świetlic dzięki udziałowi w projekcie „Rozbudowa infrastruktury szerokopasmowego dostępu do Internetu i sieci PIAP-ów w Województwie Warmińsko-Mazurskim" realizowanego w ramach VII Osi priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2007-2013 – Społeczeństwo Informacyjne, działanie 7.1 Tworzenie infrastruktury Społeczeństwa Informacyjnego.

ATT00010_resize

Projekt miał na celu tworzenie możliwości nabycia umiejętności posługiwania się komputerem oraz Internetem, poznanie możliwości jakie daje wykorzystanie technologii informacyjnych i komunikacyjnych w życiu codziennym. Łatwy dostęp do tych technologii, pozwoli osobom do których adresowany jest projekt na pełniejszy udział w życiu społeczeństwa opartego na wiedzy, co skutkować będzie zwiększeniem potencjału rozwojowego regionu.
 
Strategia - SRPS
Ustawa śmieciowa
Studium UiKZP
Urząd pracy
Teraz gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 1375 gości 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gmina Gronowo Elbląskie - województwo Warmińsko-Mazurskie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information