Dzisiaj jest...wtorek, 13 listopada 2018
listopad 2018
21 listopada 2018 - środa
Dzień Pracownika Socjalnego

PostHeaderIcon Strefy darmowego dostępu do internetu w gminie

W maju bieżacego roku w Gronowie Elbląskim została uruchomiana strefa darmowergo internetu HOTSPOT. Obejmuje ona  teren Gimnazjum, Biblioteki, placu przy stadionie sportowym, placu zabaw , a także terenu parku rekreacyjnego. Dostęp do darmowego internetu możliwy jest również w obrębie kompleksu sportowego ORLIK w Jegłowniku.

hotspot_001_resize

W związku z coraz większą popularnością urządzeń mobilnych wyposażonych w przeglądarki internetowe przedsięwzięcie HOTSPOT jest dużym udogodnieniem dla mieszkańców. Osoby korzystające z kompleksu sportowego ORLIK w Jegłowniku lub przebywające w parku rekreacyjnym w Gronowie Elbląskim mogą jednocześnie zapoznać się ważnymi informacjami, sprawdzić pocztę elektroniczną, wysłać emaila.

W najbliższym czasie uruchomiony zostanie trzeci punkt HOTSPOT objemujący obszar przy filii biblioteki gminnej w Jegłowniku.

Przedsięwzięcie realizowane jest przez Gminę Gronowo Elbląskie oraz Firmę Magik - dostawcę internetu MAGIKNET.

hotspot_pop