Gmina Gronowo Elbląskie
Dzisiaj jest...poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Imieniny: Jerzego Wojciecha Idziego
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)Ukrainian (UA)French (Fr)Svenska (Sverige)Norsk bokmål (Norway)
Gmina Gronowo Elbląskie
Menu
Kalendarium
wrzesień 1999
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Brak wydarzeń

PostHeaderIcon Strefy darmowego dostępu do internetu w gminie

          W maju bieżacego roku w Gronowie Elbląskim została uruchomiana strefa darmowergo internetu HOTSPOT. Obejmuje ona  teren Gimnazjum, Biblioteki, placu przy stadionie sportowym, placu zabaw , a także terenu parku rekreacyjnego. Dostęp do darmowego internetu możliwy jest również w obrębie kompleksu sportowego ORLIK w Jegłowniku.

hotspot_001_resize

W związku z coraz większą popularnością urządzeń mobilnych wyposażonych w przeglądarki internetowe przedsięwzięcie HOTSPOT jest dużym udogodnieniem dla mieszkańców. Osoby korzystające z kompleksu sportowego ORLIK w Jegłowniku lub przebywające w parku rekreacyjnym w Gronowie Elbląskim mogą jednocześnie zapoznać się ważnymi informacjami, sprawdzić pocztę elektroniczną, wysłać emaila.

W najbliższym czasie uruchomiony zostanie trzeci punkt HOTSPOT objemujący obszar przy filii biblioteki gminnej w Jegłowniku.

Przedsięwzięcie realizowane jest przez Gminę Gronowo Elbląskie oraz Firmę Magik - dostawcę internetu MAGIKNET.

hotspot_pop

 

 
Ustawa śmieciowa
Urząd pracy
Teraz gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 151 gości 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gmina Gronowo Elbląskie - województwo Warmińsko-Mazurskie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information