Gmina Gronowo Elbląskie
Dzisiaj jest...sobota, 20 stycznia 2018
Imieniny: Fabiana Sebastiana
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)Ukrainian (UA)French (Fr)Svenska (Sverige)Norsk bokmål (Norway)
Gmina Gronowo Elbląskie
Menu
Kalendarium
styczeń 2018
N P W Ś C Pt S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Brak wydarzeń

PostHeaderIcon Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w Karczowiskach Górnych

2 lipca 2012 roku dokonano uroczystego otwarcia Świetlicy Wiejskiej w Karczowiskach Górnych.

zdj_006

      Sołtys sołectwa Karczowiska Górne Pan Romuald Siedlaczek przywitał przybyłych gości oraz mieszkańców wsi. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali wspólnie ksiądz Grzegorz Wąsowski z Gronowa Elbląskiego oraz Pełniąca Funkcję Wójta Gminy Gronowo Elbląskie Jadwiga Pliszka. Następnie ksiądz Grzegorz staropolskim obyczajem poświęcił świetlicę brzozową witką, a najmłodszy uczestnik świetlicowej uroczystości wylał resztę święconej wody na schody.
zdj_014
Dla uświetnienia tego dnia zaproszeni goście oraz mieszkańcy mogli obejrzeć występ pary tanecznej Sandry Szczepańskiej i Grzegorza Ślusarskiego z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar. Gościem specjalnym zaproszonym na otwarcie świetlicy wiejskiej była najstarsza mieszkanka Karczowisk Górnych Pani Barbara Zielińska.
zdj_042

Pierwsza świetlicowa zabawa wiejska trwała do późnych godzin wieczornych.

Bardzo serdecznie dziękuję Sołtysowi, Radzie Sołeckiej oraz wszystkim innym mieszkańcom wsi zaangażowanym w przygotowania do uroczystości.

zdj_028

Świetlica Wiejska w Karczowiskach Górnych współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Oś 4 – LEADER – Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju „Odnowa i rozwój wsi” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

zdj_054

zdj_064

Opiekun Świetlicy Wiejskiej

w Karczowiskach Górnych

Barbara Folczyńska
Więcej zdjęć dostępnych jest w galerii
 
Strategia - SRPS
Ustawa śmieciowa
Studium UiKZP
Urząd pracy
Teraz gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 261 gości 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gmina Gronowo Elbląskie - województwo Warmińsko-Mazurskie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information