Gmina Gronowo Elbląskie
Dzisiaj jest...wtorek, 23 lipca 2019
Imieniny: Bogny Apolinarego
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)Ukrainian (UA)French (Fr)Svenska (Sverige)Norsk bokmål (Norway)
Gmina Gronowo Elbląskie
Menu
Kalendarium
lipiec 2019
N P W Ś C Pt S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
24 lipca 2019 - środa
Święto Policji
15 sierpnia 2019 - czwartek
Święto Wojska Polskiego
W dniu 28 marca 2018 roku Rada Gminy Gronowo Elbląskie podjęła uchwały rozpoczynające pracę nad zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowościach Karczowiska Górne, Wikrowo Jegłownik oraz Gronowo Elbląskie: -UCHWAŁA NR XXXII/290/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Gronowo Elbląskie, -UCHWAŁA NR XXXII/291/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Jegłownik, -UCHWAŁA NR XXXII/292/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Karczowiska Górne, -UCHWAŁA NR XXXII/293/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Wikrowo,

PostHeaderIcon Inwestycje gminne w miesiącu październik 2010

Zakończono budowę chodnika w Jasionnej.

chodnik_jasionna

Zakończono remont dachu na budynku komunalnym w Gajowcu.

Rozpoczęto budowę głównej alei na Cmentarzu Komunalnym w Gronowie Elbląskim.

aleja_cmentarz

Po zakończeniu budowy alei na cmentarzu planowany jest remont chodnika przy ulicy Elbląskiej w Gronowie Elbląskim.

 

Zakup gablot sołeckich

Zostały zakupione tablice sołeckie dla sołectw Gajowiec, Szopy, Fiszewo, Wikrowo, Jegłownik. Tablice w sposób czytelny będą obrazowały układ miejscowości, numerację budynków oraz wskazywały na najbardziej atrakcyjne miejsca danej wsi.

tablica_soecka_Gajewiec

 

Zmodernizowane place zabaw

W październiku  zakończono doposażanie placów zabaw na terenie Gminy Gronowo Elbląskie. Nowe zestawy zabawowe zainstalowano w miejscowościach: Rozgart, Gronowo Elbląskie, Karczowiska Nogat, Jegłownik, Oleśno oraz Fiszewo, po czym poddano je bardzo ważnym testom przez najważniejszych użytkowników – dzieci. Wszystkie zestawy przeszły testy z powodzeniem!!! Życzymy wszystkim dzieciom korzystającym z wyżej wymienionych obiektów udanej zabawy, a ich rodzicom wielu chwil relaksu.

pl_zabaw_Fiszewo

pl_zabaw_Gronowo

pl_zabaw_Oleno

 

Remonty świetlic wiejskich

Zakończono remonty świetlic wiejskich w miejscowościach: Gronowo Elbląskie oraz Oleśno. Przedmiotowe inwestycje były realizowane z myślą o mieszkańcach wyżej wymienionych miejscowości, którzy będą mogli organizować wspólne imprezy okolicznościowe, co z kolei przyczyni się do podwyższenia współczynnika mobilizacji mieszkańców wsi do aktywnego udziału w życiu kulturalnym i społecznym miejscowości.

Powyższe inwestycje były dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW 2007 – 2013 dla małych projektów.

swietlica_Oleno

Zakończono również remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Rozgart. Inwestycja związana z remontem przedmiotowej świetlicy była objęta dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 313, 322, 323 – Odnowa i rozwój wsi, objętego PROW 2007 – 2013.

Rozstrzygnięto postępowanie przetargowe mające na celu wyłonienie wykonawcy
do realizacji Inwestycji polegającej na Budowie świetlicy wiejskiej w Wikrowie. Powyższe zamierzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW 2007 – 2013 dla operacji Odnowa
i rozwój wsi
.

 

 
Ustawa śmieciowa
Urząd pracy
Teraz gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 89 gości 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gmina Gronowo Elbląskie - województwo Warmińsko-Mazurskie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information