Gmina Gronowo Elbląskie
Dzisiaj jest...poniedziałek, 22 października 2018
Imieniny: Filipa Korduli
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)Ukrainian (UA)French (Fr)Svenska (Sverige)Norsk bokmål (Norway)
Gmina Gronowo Elbląskie
Menu
Kalendarium
październik 2018
N P W Ś C Pt S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
11 listopada 2018 - niedziela
Święto Niepodległości
W dniu 28 marca 2018 roku Rada Gminy Gronowo Elbląskie podjęła uchwały rozpoczynające pracę nad zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowościach Karczowiska Górne, Wikrowo Jegłownik oraz Gronowo Elbląskie: -UCHWAŁA NR XXXII/290/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Gronowo Elbląskie, -UCHWAŁA NR XXXII/291/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Jegłownik, -UCHWAŁA NR XXXII/292/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Karczowiska Górne, -UCHWAŁA NR XXXII/293/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Wikrowo,

PostHeaderIcon Festyn dla dzieci w Fiszewie

            25.06.2011r.odbył się w Fiszewie Festyn dla Dzieci z okazji Dnia Dziecka i rozpoczęcia wakacji.

S6303039_resize 

 

Organizatorzy spotkania - Rada Sołecka, OSP Fiszewo i Świetlica Wiejska przygotowali wiele atrakcji dla zaproszonych gości a w szczególności dla naszych kochanych dzieci.

Dzieci i rodzice brali udział w sportowych konkurencjach:

  •  - bieg w worku
  • - skakanie na dużej gumowej piłce
  • - pompowanie balonów siedząc na pompce
  • - przeciąganie liny
  • - bieg rodzic z dzieckiem ze związana nogą

S6302983_resize

S6302998_resize

Odbył się też mecz siatkówki OSP Fiszewo kontra mieszkańcy.

Aby było sprawiedliwie zrobiliśmy losy i dzieci za wygrane konkurencje same losowały nagrody

Mamy i babcie upiekły z tej okazji pyszne ciasta, były też kiełbaski z grilla, lody
i napoje dla dzieci. Jedną z atrakcji naszego Festynu była słodka „wyżerka” w postaci waty cukrowej od KIWANIS International Elbląg. Kolejna atrakcja już po raz drugi był „ognisty” pokaz naszej Ochotniczej Straży Pożarnej .

S6303050_resize

Dzieci z pomocą strażaków mogły ugasić prawdziwy pożar i przejechać się wozem strażackim. Wszystkim zabawom towarzyszyły dźwięki muzyki. Festyn zakończył się tańcami
i wspólnym śpiewaniem piosenek.

S6302964_resize

Nasz festyn odbył się dzięki sponsorom: Rada Gminy Gronowo Elbląskie,Pan Wójt Aleksander Lewicki, Biblioteka Publiczna Gminy Gronowo Elbląskie,
Radny Andrzej Grzelak, Kiwanis Internationale Elbląg, OSP Fiszewo, Piotr i Leszek Trawińscy, Tomasz Ciechalewski, Marianna Biernacka, Jarosław Wieliczko, Ireneusz Szarszewski.

Opiekun Świetlicy Fiszewo Marta Kotłowska

Więcej zdjęć dostępnych jest w galerii

 
Ustawa śmieciowa
Urząd pracy
Teraz gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 1678 gości 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gmina Gronowo Elbląskie - województwo Warmińsko-Mazurskie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information