Gmina Gronowo Elbląskie
Dzisiaj jest...sobota, 16 lutego 2019
Imieniny: Danuty Juliana
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)Ukrainian (UA)French (Fr)Svenska (Sverige)Norsk bokmål (Norway)
Gmina Gronowo Elbląskie
Menu
Kalendarium
luty 2019
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 1 2
11 marca 2019 - poniedziałek
Dzień Sołtysa
W dniu 28 marca 2018 roku Rada Gminy Gronowo Elbląskie podjęła uchwały rozpoczynające pracę nad zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowościach Karczowiska Górne, Wikrowo Jegłownik oraz Gronowo Elbląskie: -UCHWAŁA NR XXXII/290/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Gronowo Elbląskie, -UCHWAŁA NR XXXII/291/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Jegłownik, -UCHWAŁA NR XXXII/292/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Karczowiska Górne, -UCHWAŁA NR XXXII/293/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Wikrowo,

PostHeaderIcon Zaproszenie na spływ kajakowy

Pierwszy Spływ Kajakowy organizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem „Przyjazna Gmina” i osób zafascynowanych kajakarstwem.

-Termin: 14-15 maj (sobota/niedziela),

-Szlak: rzeki Pokrzywna i Wieprza,

-Nocleg o charakterze biwakowym (namioty J) w miejscowości Broczyna,

-Dojazd do/z miejsca startu/mety autokarem/busem (wliczony w cenę!),

-Ilość miejsc ograniczona,

-Zapisy do 10 maja

-Koszt uczestnictwa ok. 120 zł. (cena uzależniona od ilości uczestników-dokładny koszt ustalony będzie do dnia 10 maja)

Wszelkich informacji udziela Kamil Józefowski pod nr. telefonu 502 160 923

Ważne informacje i postanowienia!!! :

- Organizatorzy Spływu nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po spływie.
- Każdy uczestnik bierze udział w spływie na własną odpowiedzialność. Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność cywilną i prawną za wszelkie szkody.
- Odpowiedzialność za udział w spływie kajakowym młodzieży ( do 18 roku ) ponoszą opiekunowie, z którymi zgłosili się do udziału w spływie.

Spływ kajakowy odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. - Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji i zmian niniejszego regulaminu

 
Ustawa śmieciowa
Urząd pracy
Teraz gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 1885 gości 
Transmisje Obrad Rady Gminy

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gmina Gronowo Elbląskie - województwo Warmińsko-Mazurskie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information