Dzisiaj jest...czwartek, 22 lutego 2018
Imieniny: Marty Malgorzaty
luty 2018

PostHeaderIcon Zaproszenie na spływ kajakowy

Pierwszy Spływ Kajakowy organizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem „Przyjazna Gmina” i osób zafascynowanych kajakarstwem.

-Termin: 14-15 maj (sobota/niedziela),

-Szlak: rzeki Pokrzywna i Wieprza,

-Nocleg o charakterze biwakowym (namioty J) w miejscowości Broczyna,

-Dojazd do/z miejsca startu/mety autokarem/busem (wliczony w cenę!),

-Ilość miejsc ograniczona,

-Zapisy do 10 maja

-Koszt uczestnictwa ok. 120 zł. (cena uzależniona od ilości uczestników-dokładny koszt ustalony będzie do dnia 10 maja)

Wszelkich informacji udziela Kamil Józefowski pod nr. telefonu 502 160 923

Ważne informacje i postanowienia!!! :

- Organizatorzy Spływu nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po spływie.
- Każdy uczestnik bierze udział w spływie na własną odpowiedzialność. Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność cywilną i prawną za wszelkie szkody.
- Odpowiedzialność za udział w spływie kajakowym młodzieży ( do 18 roku ) ponoszą opiekunowie, z którymi zgłosili się do udziału w spływie.

Spływ kajakowy odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. - Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji i zmian niniejszego regulaminu

Strategia - SRPS
Studium UiKZP