Tu rozlicz PIT https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-gronowo-elblaskie/
Logo: Urząd Gminy Gronowo
Logo: UE Logo: Gmina Partnerska Uplengen, Niemcy

Kalendarz wydarzeńPozostałe aktualności

Jakość Wody !

Czasowe pogorszenie jakości wody – 24.04.2020 r. (piątek)
Centralny Wodociąg Żuławski sp. z o. o. informuje swoich odbiorców, że dnia 24.04.2020 r. (piątek) w związku z przyłączaniem nowej Stacji Uzdatniania Wody w Ząbrowie  do magistrali DN600 wystąpi czasowe pogorszenie jakości wody dostarczanej do naszych Klientów na całym terenie działalności naszej spółki. Na terenie gminy Stare Pole mogą wystąpić również okresowe spadki ciśnienia wody.
Zastrzegamy, iż w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności spadki ciśnienia wody oraz okres pogorszenia jakości wody może  ulec wydłużeniu.
Zaleca się wcześniejsze zaopatrzenie w niezbędne na ten czas ilości wody.
Jednocześnie podkreślamy, że pomimo pogorszenia jakości woda dostarczana z naszej sieci będzie bezpieczna dla zdrowia, zgodnie z wymaganiami Ministra Zdrowia, zawartymi w Rozporządzeniu z dnia 7.12.2017 roku w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.
Za wszelkie utrudnienia w dostawie wody przepraszamy naszych odbiorców, jednakże działania te są niezbędne w celu uruchomienia nowej Stacji Uzdatniania Wody w Ząbrowie.

Kondolencje

Brak Wody !

Ostrzeżenie Meteorologiczne

Na co mogą liczyć osoby objęte kwarantanną

 
 
 
 

Diagnoza lokalnych zagrożeń społecznych dla Gminy wiejskiej Gronowo Elbląskie

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym materiałem.

Uprzejmie informuję, że na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie umieściliśmy artykuły dot. alkoholizmu oraz przemocy w rodzinie.
Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym materiałem.

FIRMA JYSK Sp. z o.o. z Elbląga wspiera Gminę Gronowo Elbląskie

Życzenia

Ostrzeżenie Meteorologiczne