PROGNOZA NIEBEZPIECZNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH

Ważność: od godz. 07:30 dnia 02.09.2020
         do godz. 07:30 dnia 03.09.2020
Zjawisko/Stopień zagrożenia: Intensywne opady deszczu/1
Orientacyjny przebieg: Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Prognozowana wysokość opadów od 5 mm do 10 mm, lokalnie 30 mm.
Prognoza na III dobę
Ważność: od godz. 07:30 dnia 03.09.2020
         do godz. 07:30 dnia 04.09.2020
Zjawisko/Stopień zagrożenia: nie przewiduje się/-
Orientacyjny przebieg: nie dotyczy
Uwagi: Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych jest informacją orientacyjną. Wydawanie depeszy OSTRZEŻENIE unieważnia i anuluje wszystkie informacje dotyczące tego samego okresu zawarte w prognozie.
Dyżurny synoptyk IMGW-PIB: Krzysztof Woźniak
Data wydania: godz. 14:02 dnia 31.08.2020

Platforma Przedsiębiorczości

Dotacje i Ulgi 2020

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2020

Dzień dobry,
zapraszam Państwa do udziału w 7 edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE).
W tym roku DOFE odbędą się w formie online w weekend 25-27 września.
Już 24 sierpnia rozpoczęła się szeroka promocja tej ogólnopolskiej akcji. Na stronie dniotwarte.eu znajdują się do obejrzenia wirtualne spacery, warsztaty, webinaria, koncerty i minireportaże.
Ponadto zorganizowane zostaną 2 konkursy. Jeden dla Beneficjentów, a drugi dla ogółu społeczeństwa z atrakcyjnymi nagrodami.
Bardzo proszę o informowanie o akcji poprzez Państwa kanały.
Poniżej przesyłam informację zapraszającą do udziału w DOFE i do wzięciu udziału w konkursach.
Z góry dziękuję za współpracę.

Świętuj Dni Otwarte Funduszy Europejskich razem z nami!
Chcesz dowiedzieć się, jak unijne dotacje zmieniły Polskę?
Bądź z nami online w weekend 25-27 września, aby wspólnie świętować siódmą już edycję Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich?
To największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce. Organizujemy ją co roku, by pokazać, jak wiele w Polsce zmieniły unijne dotacje. W tym roku odbędzie się w wyjątkowej odsłonie – online.
Na stronie dniotwarte.eu pojawią się wirtualne spacery, warsztaty, webinaria, koncerty,  oraz wiele innych atrakcji.

Dlaczego organizujemy Dni Otwarte?
Dni Otwarte Funduszy Europejskich to część szerszej kampanii, prowadzonej przez Komisję Europejską: #europeinmyregion. Pokazujemy w niej, jak wiele projektów w całej Europie zrealizowano z unijnym wsparciem.

Czas na konkursy!
Bliżej, niż myślisz!
Czy wiesz, że Fundusze Europejskie są bliżej niż myślisz? Rozejrzyj się, nagraj krótki filmik i pokaż nam, co zmieniło się w Twojej okolicy dzięki wsparciu ze środków unijnych. Na autorów najlepszych filmików czekają nagrody: 5 000zł, 3 000 zł i 2 000 zł! Czekamy na Twój filmik! Sprawdź szczegóły.
Pokaż nam swój projekt!
Nie zapominamy także o Beneficjentach Funduszy Europejskich. Konkurs „Pokaż nam swój projekt” jest właśnie dla Was. Do wygrania kamera, aparat, a dla zwycięzcy mamy coś specjalnego – nagranie profesjonalnego filmu i szeroka promocja!. Sprawdź szczegóły.

Wojewódzkiego 62 Turnieju Szachowego LZS o „Złotą Wieżę 2020”

Powrót uczniów do szkół i placówek oświatowych od 1 września

Organizacja kształcenia w szkołach i placówkach oświatowych od 1 września 2020 r.