Tu rozlicz PIT https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-gronowo-elblaskie/
Logo: Urząd Gminy Gronowo
Logo: UE Logo: Gmina Partnerska Uplengen, Niemcy

Kalendarz wydarzeńPozostałe aktualności

webinarium „Świadome podejmowanie decyzji inwestycyjnych

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza na webinarium „Świadome podejmowanie decyzji inwestycyjnych – crowdfunding pożyczkowy, 2 października 2023 roku
Seminarium online jest organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR oraz kampanii World Investor Week (WIW), we współpracy z Komendą Główną Policji.
Webinarium jest skierowane do początkujących inwestorów indywidualnych.
Spotkanie odbędzie się 2 października 2023 roku (12:00-14:05). Logowanie uczestników na webinarium rozpocznie się od 11:45.
Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się wyłącznie online - za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego:
W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości
z zaproszeniem na spotkanie.
Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej 29 września 2023 roku. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną po 29 września 2023 roku, potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane na bieżąco.
Aby spotkanie było jak najbardziej efektywne i w jak największym stopniu spełniało oczekiwania uczestników zachęcamy do kierowania anonimowych pytań dotyczących tematyki seminarium poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który będzie dostępny 
do 28 września 2023 roku, link:
Udział w webinarium jest bezpłatny.
 

AKTUALNE OFERTY - 14.09.2023

Darmowe szkolenia dla aktywnych mieszkańców z woj. warmińsko-mazurskiego

Ostrzeżenie Meteorologiczne 73

PROGNOZA NIEBEZPIECZNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH

Spotkanie z przedstawicielami WFOŚiGW w ramach programu CZYSTE POWIETRZE

"Podczas Dożynek Gminnych zapraszamy do wzięcia udziału w super inicjatywie firmy KOMA. Za zużyte baterie i nakrętki dostana Państwo EKO nagrodę."

"Podczas Dożynek Gminny zapraszamy do wzięcia udziału w super inicjatywie firmy KOMA.
Za zużyte baterie dostana Państwo EKO nagrodę "

AKTUALNE OFERTY

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania nr. WIN-II.7840.3.45.2023 Warmińsko - Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie

Obwieszczenie Wojewody Warmińsko - Mazurskiego nr WIN-II.7840.3.45.2023

1 2 3 4 5 6 ... 121