Tu rozlicz PIT https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-gronowo-elblaskie/
Logo: Urząd Gminy Gronowo
Logo: UE Logo: Gmina Partnerska Uplengen, Niemcy

Kalendarz wydarzeńPozostałe aktualności

Marcin Ślęzak Wójt Gminy Gronowo Elbląskie wyróżniony Odznaką Honorową „Za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego”

Marcin Ślęzak Wójt Gminy Gronowo Elbląskie został wyróżniony przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego odznaką honorową „Za zasługi dla Samorządu Terytorialnego”. Wójt otrzymał dyplom i Odznakę, która jest formą podziękowania i uznania za aktywne działanie na rzecz spraw lokalnych i determinację w rozwiązywaniu problemów obywateli - członków lokalnych wspólnot samorządowych.
 
Wręczenie odznaki odbyło się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie, podczas uroczystości ogłoszenia wyników naboru II edycji Rządowego Programu Polski Ład oraz centralnych obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego.
Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego została ustanowiona rozporządzeniem Rady Ministrów z 15 czerwca 2015 r. Nadaje ją minister spraw wewnętrznych i administracji za szczególne zasługi na rzecz samorządu terytorialnego, np. za szczególne zasługi w działalności w organach jednostek samorządu terytorialnego, związkach i stowarzyszeniach jednostek samorządu terytorialnego.
Dzień Samorządu Terytorialnego obchodzony jest corocznie 27 maja, w rocznicę pierwszych w pełni demokratycznych wyborów, które odbyły się do organów gmin w 1990 r. Święto obchodzone jest w związku z uchwałą Sejmu z 2000 r., podjętą z okazji 10-lecia samorządu terytorialnego.
czytaj dalej

Ostrzeżenie Meteorologiczne Zbiorcze

Wycieczki, Rajdy i Warsztaty Oferta turystyczna 2022 r.

Ostrzeżenie Meteorologiczne

AKTUALNE OFERTY 09.06.2022

Ostrzeżenie Meteorologiczne

Warsztaty kulinarne

17 czerwca 2022 roku Urząd Gminy będzie NIECZYNNY

X Noc Świętojańska w Oleśnie

Oznakowanie przejazdu kolejowo-drogowego

1 2 3 4 5 6 ... 87