Tu rozlicz PIT https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-gronowo-elblaskie/
Logo: Urząd Gminy Gronowo
Logo: UE Logo: Gmina Partnerska Uplengen, Niemcy

Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o. informuje

INFORMACJA CWŻ Sp. z o.o.
Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o. informuje, iż na Stacji Uzdatniania Wody w Ząbrowie doszło do poważnej awarii technologicznej filtrów otwartych F1 i F2. Awarii uległ zainstalowany system drenażowy filtrujący wodę surową w komorach filtracyjnych.
W związku z powyższym może wystąpić czasowe:
  1. Pogorszenie jakości wody przeznaczonej do spożycia i jej warunkowe dopuszczenie do spożycia,
  2. Obniżenie parametrów ciśnienia i przepływu,
  3. Komunikaty dotyczące ograniczenia zużycia wody na cele ogrodowe,
  4. Czasowe przerwy w dostawie wody w przypadku szczytowych rozbiorów przekraczających projektowana wydajność SUW w Ząbrowie tj. 800 m3/h.
       Przedsiębiorstwo dokłada wszelkich starań w celu przywrócenia pełnego funkcjonowania Stacji Uzdatniania Wody w Ząbrowie w jak najkrótszym czasie. Informujemy dodatkowo iż woda wtłaczana obecnie do sieci jest stale monitorowana i nie posiada przekroczeń wartości parametrycznych wskaźników jakości.
       W przypadku zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności i awarii, które spowodują czasową przerwę w dostawie wody Centralny Wodociąg  Żuławski Sp. z o.o. niezwłocznie powiadomi właściwe sztaby kryzysowe, sanepid oraz jednostki samorządowe na obszarze których działa Przedsiębiorstwo jednakże, podejmujemy działania by do takich sytuacji nie doszło.

AKTUALNE OFERTY

Pomoc Żywnościowa

Wykaz produktów pomocy żywnościowej w maju 2022 roku: koncentrat, powidła, makaron, mleko, szynka drobiowa oraz szynka wieprzowa.

63 Edycja Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS

63 Edycja Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym 2022 "O PUCHAR RADIA OLSZTYN"  -
12.06.2022 - Jeziorany - regulamin
Serdecznie  Zapraszamy do Udziału

pozdrawiamy

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS
ul. Kołobrzeska 13
wmz@lzs.olsztyn.pl
www.lzs.olsztyn.pl

Możliwości pozyskania wsparcia finansowego

Szanowni Państwo!

Zapraszamy spotkanie informacyjne z Projektem Doradztwa Energetycznego, którego tematem będą:
„Możliwości pozyskania wsparcia finansowego na inwestycje z zakresu EE i OZE w obszarach: mieszkalnictwa, przedsiębiorstw i rolnictwa”
Webinar poprowadzą Doradcy Energetyczni z WFOŚiGW w Opolu.
Będzie to „przegląd” aktualnie dostępnych programów, w ramach których można uzyskać dofinansowanie na termomodernizację, montaż nowych źródeł ciepła czy instalacje OZE. Ten webinar to świetna okazja do aktualizacji/uporządkowania wiedzy w zakresie ulg podatkowych oraz aktualnej oferty finansowej dostępnej na szczeblu ogólnopolskim.

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 10 maja 2022 r. o godz. 10:00
Poniżej link do rejestracji na spotkanie:

Zapraszamy!

Aktualne Oferty Pracy

Branża Budowlana

Spotkanie dla Pracodawców – Zatrudnienie Cudzoziemców

Zapraszamy do udziału w organizowanym przez nas spotkaniu, które odbędzie się 17.05.2022 roku o godzinie 10:00  w sali 13 przy ul. Bema 54, 82-300 Elbląg.
Zgłoszenia firmy wraz z liczbą osób uczestniczących w tym wydarzeniu prosimy wysyłać na adres:
borkowska@elblag.praca.gov.pl lub bragiel@elblag.praca.gov.pl

Spotkanie dla Pracodawców – Zatrudnienie Cudzoziemców
Spotkanie dla Pracodawców - Europejskie Dni Pracodawców
Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu, w ramach Europejskich Dni Pracodawców, organizuje spotkanie dla pracodawców, którego tematem będą zmiany przepisów dotyczących legalizacji pobytu i zatrudniania cudzoziemców.
Celem spotkania jest zaprezentowanie aktualnych przepisów dotyczących legalizacji pobytu cudzoziemca w Polsce oraz praktycznych informacji dotyczących zasad zatrudniania cudzoziemców, w szczególności obywateli Ukrainy. Prelegentami będą:
  • przedstawiciel Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie,
  • Straży Granicznej
  • doradcy klienta – pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu.
Liczba miejsc ograniczona

Marta Borkowska
Doradca zawodowy- Doradca klienta
Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
ul. Saperów 24, 82-300 Elbląg

Dzień Strażaka

Stopień alarmowy CRP na terenie całego kraju

Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie przedłużające, do 15 maja 2022 r. do godz. 23:59, obowiązywanie trzeciego stopnia alarmowego CRP (CHARLIE–CRP) (BRAWO-CRP) na terytorium całego kraju .
1 ... 4 5 6 7 8 ... 87