WOŚP
To już kolejny rok, kiedy w Zespole Szkół w Jegłowniku, odbyła się impreza na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tuż przed feriami 20.01.2023r, licznie przybyli goście mogli zakupić różne pyszności w kawiarence oraz los na loterii. Dla dzieci przygotowane były sale zabaw, gdzie dodatkowo można było pomalować sobie buźki, jak i zrobić kolorowe warkoczyki. W sali gier planszowych, chętni mogli pograć w gry mniej lub bardziej znane, a tuż obok, odbywała się niezwykła wyprawa w kosmos, gdzie na uczestników czekały kosmiczne zadania w sali escape room. Nie mogło także zabraknąć tematycznej ścianki do zdjęć. Całą imprezę umilały gościom wspaniałe występy naszych uczniów, jak i zaproszonych gości.
Wielkie brawa i podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tego przedsięwzięcia.
Wielkie brawa i podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tego przedsięwzięcia.
Podczas tegorocznej imprezy udało się zebrać 8901,40zł!




Budownictwo i Drogownictwo
Zagospodarowanie Przestrzenne
Gospodarka Odpadami
Zarządzanie Kryzysowe
Gospodarka Komunalna
Ochrona Środowiska
Cmentarz
Czyste Powietrze
Mapa Zagrożeń
eUrząd
Praca w pobliżu
Konsultacje
Mapa Gminy
Mobilny Urzędnik
Obywatel.gov.pl
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
O Gminie
mapa gminy
Wirtualny Spacer
Strona BiP Urzędu
Dane Kontaktowe
Klauzula
Koronawirus 











