Tu rozlicz PIT https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-gronowo-elblaskie/
Logo: Urząd Gminy Gronowo
Logo: UE Logo: Gmina Partnerska Uplengen, Niemcy

Kalendarz wydarzeńBudownictwo i Drogownictwo

Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągów komunikacyjnych na osiedlu mieszkaniowym w miejscowości Karczowiska Górne.

Z początkiem października zostały zakończone prace związane z przebudową drogi gminnej w miejscowości Karczowiska Górne. Zadanie zostało zrealizowane w ramach udzielonej bezzwrotnej pomocy finasowej udzielonej przez Krajowy Osrodek Wsparcia Rolnictwa odział Terenowy w Olsztynie
czytaj dalej

Wsparcie finansowe na realizację zadań z udziałem środków zewnętrznych - Podsumowanie roku 2022

Do końca października 2022 roku Gmina Gronowo Elbląskie złożyła 18 wniosków o dofinasowanie zadań inwestycyjnych ze środków zewnętrznych.  Wartość zadań inwestycyjnych według wniosków wynosi łącznie   90 240 023,42 zł  złotych.
Status złożonych wniosków jest na różnych poziomach, niektóre z nich już zostały zrealizowane po otrzymanym wsparciu finansowym, niektóre są w realizacji, kilka czeka na rozstrzygnięcie konkursu. Również na liście znalazły się wnioski, które pomimo prawidłowego przygotowania wniosku nie otrzymały wsparcia finansowego.  
czytaj dalej

Informacja o zajęciach pasa drogowego ....

Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej prowadzącej do świetlicy wiejskiej w miejscowości Karczowiska Górne, położonej na działkach nr 153, 130 oraz 166 obręb Karczowiska Górne - ZAKOŃCZONA

We wrześniu zostały zakończone prace związne z przebudową drogi wewnętrznej w miejscowości Karczowiska Górne. Zadanie zostało zrealizowane w ramach udzielonej bezzwrotnej pomocy finasowej udzielonej przez Krajowy Osrodek Wsparcia Rolnictwa odział Terenowy w Olsztynie
czytaj dalej

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Jasionno. Położonej na działkach nr 50oraz 70 obręb Jasionno

9 listopada zakonczyły się prace związane z przebudową wewnętrznej drogi gminnej w miejscowosci Jasionno. Inwestycja wykonana przez firmę PARTNER S.C została zrealizowana w ramach bezzwrotnej pomocy finasowej udzielonej przez Krajowy Osrodek Wsparcia Rolnictwa oddział Terenowy w Olsztynie.
czytaj dalej

Remont drogi gminnej nr 102084N tj. ul. Osiedlowej w miejscowości Gronowo Elbląskie – Etap II

Niedawno zakonczył sie kolejny etap remontu ulicy Osiedlowej w Gronowie Elbląskim. Realizacja zadania została zrealizowana w ramach bezzwrotnej pomocy finasowej udzielonej przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa odział Terenowy w Olsztynie.
czytaj dalej

Obwieszczenie

Obwieszczenie Wojwwody Warminsko Mazurskiego o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji w zakresie terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego: "Budowa gazociągu Kolnik - Elbląg wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi na terenie województw pomorskiego i warmińsko- mazurskiego"
 

Rozpoczęcie robót budowlanych na ul. Osiedlowej

Szanowni Mieszkańcy ul. Osiedlowej,
             Z uwagi na trwające prace remontowe dróg gminnych oraz prośbę Wykonawcy informujemy, że od dnia 22 września 2021 będą występowały utrudnienia przejazdu w ruchu kołowym a także możliwe jest całkowite wykluczenie remontowanego odcinka ulicy Osiedlowej.
W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o pozostawienie pojazdów parkowanych w obrębie remontowanego odcinka ulicy na innych dostępnych miejscach parkingowych znajdujących się poza remontowanym odcinkiem drogi.
            Za utrudnienia w imieniu własnym jaki i Wykonawcy przepraszamy.
czytaj dalej

Gmina Gronowo Elbląskie składa wnioski w ramach Rządowego Programu Polski Ład

 
Polski Ład to plan na czas po pandemii, w którym przedstawione zostały propozycje dotyczące wielu dziedzin życia społecznego i gospodarczego. Plan, który przewiduje działania i inwestycje m.in. w zdrowie, rodzinę czy energetykę. 
czytaj dalej

Przeglądy gwarancyjne inwestycji gminnych będących w okresie gwarancji

  • 12-04-2021
1 2

Kontakt - stopka

Adres Urzędu:

Urząd Gminy Gronowo Elbląskie
ul. Łączności 3
82-335 Gronowo Elbląskie
Tel. (55) 231-56-13  
Fax. (55) 231-56-23
e-mail:  gminagronowo@gminagronowo.pl
Adres elektronicznej skrzynki podawczej:
UG_Gronowo_Elblaskie
 
/UG_Gronowo_Elblaskie/SkrytkaESP
 
 

Godziny Przyjęć interesatnów:

poniedziałek, wtorek, czwartek od godz. 7:00 do 15:00
środa  od godz. 7:00 do 16:00
piątek od godz. 7:00 do 14:00
 
 
 

Dane rachunków bankowych

Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie Oddział w Gronowie Elbląskim
rachunek podstawowy:
nr: 70 8300 0009 0091 2055 2000 0010
opłata za gospodarowanie odpadami ,na rachunek :
nr: 52 8300 0009 0091 2055 2000 0140