Tu rozlicz PIT https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-gronowo-elblaskie/

Pozostałe aktualności

Zostań Mistrzem Chemii i Fizyki!

  • 15-06-2022
Fizyka i chemia należą do Twoich ulubionych przedmiotów szkolnych? Chętnie je zgłębiasz, a może nawet pomagasz innym w nauce? Wykorzystaj swój talent i dołącz do rywalizacji o nagrody o wysokiej wartości oraz o tytuł mistrzowski!
Takie możliwości oferuje konkurs Mistrz Chemii i Fizyki rozgrywany na platformie edukacyjnej Mathematics.live. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie opracowań na wybrane z listy tematy. To świetna okazja do ugruntowania zdobytej już wiedzy oraz zgłębienia nowych zagadnień.

Rywalizacja startuje w pierwszych dniach czerwca i potrwa do końca wakacji. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:
Prawdopodobieństwo zdobycia nagród jest wyjątkowo wysokie! Nagrody otrzyma aż 100 najlepszych uczestników. A wartość pojedynczej nagrody sięga 2 tysięcy złotych!

Do zdobycia są zarówno nagrody rzeczowe, jak i vouchery do serwisu z korepetycjami online Tutors.live (https://tutors.live/). Mogą posłużyć np. na naukę języka obcego albo na nadrobienie zaległości w dowolnym przedmiocie szkolnym.

Zapisz się do rywalizacji już dziś, a tytuł Mistrza Chemii i Fizyki jeszcze tego lata może być Twój!

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z poważaniem,
Zespół Mathematics.live i Dyktanda.pl

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją