Tu rozlicz PIT https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-gronowo-elblaskie/

Pozostałe aktualności

„Kompetencje dla sektorów – gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”

  • 19-01-2023
Szanowni Państwo,
 
uprzejmie proszę Państwa o udostępnienie informacji o 6. NABORZE WNIOSKÓW do Projektu  pn. „Kompetencje dla sektorów – gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”, który trwa do 2 lutego 2023 r.
 
Projekt jest skierowany do firm, które planują rozpocząć, bądź działają czynnie w sektorze gospodarki wodnościekowej. W ofercie mamy 28 szkoleń, które są zarekomendowane przez Radę ds. Kompetencji w sektorze Gospodarki Wodno-Ściekowej i Rekultywacji. W ostatnich dniach nastąpiła zmiana Rekomendacji Rady w celu lepszego dopasowania do aktualnych warunków rynku pracy i potrzeb pracodawców. I tak m.in. wprowadzone 3 nowe usługi rozwojowe:
  • Korzystanie z dostępnych otwartych narzędzi systemu informacji geograficznych,
  • Montowanie i konserwacja sieci wodociągowo-kanalizacyjnych,
  • Rekultywacja składowisk odpadów i innych terenów zdegradowanych;
w większości proponowanych usług skrócono czas ich trwania oraz zostały zaktualizowane maksymalne kwoty dofinansowania osobogodziny usługi rozwojowej na pracownika.
 
Będę wdzięczna za udostępnienie linku do informacji  o naborze w mediach społecznościowych:
 
Agencja Rozwoju Regionalnego „ ARLEG ” S.A. jest spółką, która podlega i jest związana z Województwem Dolnośląskim. Więcej informacji o naszej spółce znajduje się na naszej stronie internetowej: www.arleg.eu.
Jesteśmy Operatorem Projektu pn.  „Kompetencje dla sektorów – gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”. W ramach niego, oferujemy  dofinansowanie (ponad 7 800 PLN NA 1 PRACOWNIKA)  do różnego rodzaju szkoleń, kursów. Realizacja projektu została sfinansowana przez Unię Europejską ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. PROJEKT JEST OGÓLNOKRAJOWY.  
 
Ja nazywam się Katarzyna Jakubas, jestem dostępna pod numerem 76 862 27 77 wew. 61, 62, mailowo: gwsir@arleg.eu i chętnie przedstawię szczegóły Projektu.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją