Tu rozlicz PIT https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-gronowo-elblaskie/

Pozostałe aktualności

Odpady wielkogabarytowe

  • 05-05-2020
ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH
 
dnia 13 maja 2020 r. (środa) odbędzie się zbiórka ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH
 
 
 
Informujemy Mieszkańców Gminy Gronowo Elbląskie, że dnia 13 maja 2020 r. (środa) odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych odpadów komunalnych, którą przeprowadzi KOMA OLSZTYN Spółka
z o. o. w Olsztynie. Zostaną odebrane odpady wielkogabarytowe
z gospodarstw domowych pochodzących wyłącznie z terenu Gminy Gronowo Elbląskie. Odbiór odpadów jest bezpłatny, realizowany w ramach uiszczonej opłaty za wywóz odpadów komunalnych.
 
Odpady wielkogabarytowe to odpady z gospodarstw domowych zużyte w trakcie eksploatacji. Ze względu na swoje duże rozmiary nie mieszczą się w standardowych pojemnikach na odpady. Są to m.in. szafy, krzesła, biurka, łóżka, fotele, kanapy, materace, dywany, wykładziny, lodówki, rowery, duże zabawki itp.
 
 
ZASADA ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH
Zbiórka rozpocznie się o godzinie 6:00 – jeśli do tej godziny nie zostaną wystawione odpady, a transport przejedzie przez daną ulicę bądź miejscowość, wówczas odpady nie zostaną odebrane.
 
W zabudowie jednorodzinnej odpady należy wystawić przed posesję,
a w przypadku zabudowy wielorodzinnej należy je pozostawić przy najbliższym punkcie gromadzenia odpadów (w pobliżu pojemników na plastik, szkło, papier  i bio).

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją