Tu rozlicz PIT https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-gronowo-elblaskie/

GOPS

Chcemy więcej

  • 23-11-2022
                                 
           
            Grupa nieformalna, której osobowości prawnej użycza OSP Gronowo Elbląskie w ramach realizacji projektu “Gotuj z nami – pomagaj innym”, zawitała 09.07.2022 r. do świetlicy wiejskiej w Fiszewie. Frekwencja nas nie zawiodła. Dzięki temu kolejny raz wyszło przepysznieTytuł: ?
Dziś założyciele grupy wraz z mieszkańcami Fiszewa pracowali pod hasłem "Międzynarodowy Dzień Owoca", więc jak się domyślacie wszystkie potrawy były z owoców lub miały ich akcent.
Wszyscy podzielili się obowiązkami i zaczęli działać. W wyniku tego powstała zupa owocowa
z makaronem, wątróbka drobiowa w cebuli i jabłkach z ziemniakami i surówką z kiszonej kapusty. Na deser powstała sałatka owocowa oraz ciasteczka z jabłkami. Łącznie powstało ponad 30 porcji każdego dania.
W całej świetlicy unosił się niesamowity zapach powodujący zwiększony apetyt u wszystkich obecnych Tytuł: ?Całość dopełniały dobre humory i chęć gotowaniaTytuł: ?
Wszystkie dania zostały spakowane i zawiezione do Elbląga. Tam członkowie grupy nieformalnej "Chcemy więcej! " przekazali je na rzecz elbląskiego Stowarzyszenia Wystarczy Jeden Uśmiech.
Bardzo dziękujemy wszystkim za tak owocny dzieńTytuł: ?
Na kolejnych warsztatach widzimy się w sierpniu w Karczowiskach Górnych!
 
 
Członkowie grupy nieformalnej "Chcemy więcej", której osobowości prawnej użycza OSP Gronowo Elbląskie.
 
Sfinansowano ze środków programu mikrodotacji Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO - Warmia Mazury Lokalnie 5” dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 - 2030

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją