Tu rozlicz PIT https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-gronowo-elblaskie/

GOPS

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia

  • 28-11-2022
                                 
            5 listopada 2022 r. grupa nieformalna Chcemy więcej!, której osobowości prawnej użycza OSP Gronowo Elbląskie wyruszyła do Jegłownika na warsztaty kulinarne.
Było to już ostatnie spotkanie w ramach projektu "Gotuj z nami - pomagaj innym". Tym razem hasłem przewodnim było “Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia”.
W czasie kulinarnych poczynań, w bardzo serdecznej atmosferze, ugotowany został pyszny, rozgrzewający rosół. Na drugie danie przygotowane zostały zrazy, podane z kaszą oraz czerwoną kapustą na ciepło. W ramach deseru, tym razem na jesienne popołudnia, przygotowano zapiekany ryż z jabłkami.
Łącznie w czasie warsztatów w sąsiedniej miejscowości przygotowano posiłki dla około 25. podopiecznych Stowarzyszenia Wystarczy Jeden Uśmiech.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i chęć czynienia bezinteresownego dobra ukierunkowanego na osoby potrzebujące.
 
 
 
Członkowie grupy nieformalnej "Chcemy więcej", której osobowości prawnej użycza OSP Gronowo Elbląskie.
 
Sfinansowano ze środków programu mikrodotacji Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO - Warmia Mazury Lokalnie 5” dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 - 2030