Tu rozlicz PIT https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-gronowo-elblaskie/

Czyste Powietrze

Spotkanie informacyjne dla mieszkańców w ramach programu Czyste Powietrze

  • 01-12-2021
W związku z podpisaniem przez Gminę Gronowo Elbląskie porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie w zakresie uruchomienia w naszej Gminie punktu konsultacyjno-informacyjnego Programu „Czyste Powietrze” zapraszamy Mieszkańców Gminy do udziału w spotkaniu informacyjnym, podczas którego zostaną omówione zasady ubiegania się
o dofinansowanie z tego Programu.
 
Spotkanie informacyjne odbędzie się 9 grudnia 2021r. o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej znajdującej się w tutejszym Urzędzie Gminy  przy ul. Łączności 3.
Spotkanie jest przeznaczone dla osób zainteresowanych możliwością uzyskania dofinansowania w szczególności do wymiany pieca, termomodernizacji domu oraz montażu odnawialnych źródeł energii. Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami/współwłaścicielami domów jednorodzinnych/wydzielonych lokali mieszkalnych (maksymalnie 2 lokale w budynku).
Ze względu na konieczność zachowania reżimu sanitarnego i związane z tym ograniczenia ilości osób, które mogą brać udział w spotkaniu, obowiązują zapisy do dnia 7 grudnia 2021 r., do godz. 10.00 pod numerem telefonu : 55 231-56-13 wew. 39 lub 51. Zachęcamy do zapisów.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją