Praca sezonowa z EURES

#Rights4AllSeasons;  #EURESeasonalWorks

Europejska Sieć Służb Zatrudnienia - EURES prowadzi kampanię informacyjną nt. pracy sezonowej w UE w ramach ogólnoeuropejskiej kampanii informacyjnej koordynowanej przez Europejski Urząd ds. Pracy.
Celem kampanii jest podniesienie świadomości wśród osób poszukujących pracy sezonowej w UE i pracodawców na temat ich praw, obowiązków i możliwości.
W ramach tej kampanii Europejski Urząd ds. Pracy ELA przygotował film promujący kampanię. Film znajduje się pod linkiem: https://audiovisual.ec.europa.eu/en/video/I-207363?lg=PL
Zapraszamy do obejrzenia!

Zarabiaj na swoim gruncie

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 76

Teen Challenge zaprasza na IV PIKNIK RODZINNY. Będzie się działo!

Punkt szczepień przeciwko COVID – 19

Szczepienia przeciwko COVID – 19
8 sierpnia 2021 roku (niedziela) w ORATORIUM św. Jana Pawła II przy kościele
św. Bartłomieja, plac świętego Wojciecha 11
ponownie działać będzie punkt szczepień organizowany w ramach Narodowego Programu Szczepień jako Punkt Szczepień Powszechnych Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Pasłęku.
Szczepienia odbywać się będą bez konieczności wcześniejszej rejestracji w godzinach
od 8:00 do 14:00 jednodawkową szczepionką Vaccine Janssen firmy Johnson & Johnson, dedykowane osobom powyżej 18 roku życia.
06 sierpnia 2021 roku (piątek) możliwe będzie również szczepienie bez wcześniejszej rejestracji
w godzinach od 8:00 do 14:00 w Punkcie Szczepień Powszechnych w hali sportowej Zespołu Szkół w Pasłęku, ul. Zwycięstwa 28 szczepionkami dwudawkowymi: Comirnaty firmy Pfizer i Vaxzevria firmy AstraZeneca oraz jednodawkową Vaccine Janssen firmy Johnson & Johnson.
Przypominamy również o możliwości rejestracji na szczepienie w Punkcie Szczepień Powszechnych w innych terminach pod numerem telefonu 505 112 992.

PRZYJDŹ I SPRAW, ŻE PAMIĘĆ O ŻOŁNIERZACH POWSTANIA WARSZAWSKIEGO NIE ZGINIE.

01.08.2021 - upamiętnienie 77 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 73

Spotkanie z przedstawicielami WFOŚiGW w ramach Programu Czyste powietrze

W związku z podpisaniem przez Gminę Gronowo Elbląskie porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie w zakresie uruchomienia w naszej Gminie punktu konsultacyjno-informacyjnego Programu „Czyste Powietrze” zapraszamy Mieszkańców Gminy do udziału w spotkaniu informacyjnym, podczas którego zostaną omówione zasady ubiegania się
o dofinansowanie z tego Programu.
Spotkanie informacyjne odbędzie się 30 lipca 2021r. o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej znajdującej się w tutejszym Urzędzie Gminy  przy ul. Łączności 3.