KURS E-LEARNINGOWY

Dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich

Przerwa w dostawie wody - noc z 10/11.09.2020 r. (czwartek/piątek)

Centralny Wodociąg Żuławski  sp. z o.o. w Nowym  Dworze  Gdańskim  informuje swoich Odbiorców,  że w związku z przełączeniem kolektora DN 600 w SUW Ząbrowo w nocy z 10.09.2020 r. na  11.09.2020 r. (czwartek/piątek) w godzinach od 00.00 do 04.00  nastąpi przerwa w  dostawie wody  na całym terenie obsługiwanym przez naszą spółkę (za wyjątkiem gmin Sztutowo i Stegna – do linii rzeki Szkarpawa).
Zaleca się wcześniejsze zaopatrzenie w niezbędne na ten czas ilości wody.
Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie parametrów jakościowych wody na całym terenie obsługiwanym przez naszą spółkę. Pomimo tego woda dostarczana z naszej sieci będzie bezpieczna dla zdrowia, zgodnie z wymaganiami Ministra Zdrowia, zawartymi w Rozporządzeniu z dnia 7.12.2017 roku w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy  naszych Odbiorców jednakże działania te są konieczne w celu przeprowadzenia niezbędnych  prac.

Ogólnopolski Konkurs Testowy

Bezpłatne Szkolenie

ZAMKNIĘCIE PRZEJAZDU KOLEJOWEGO

Z uwagi na planowany remont przejazdu kolejowego w Gronowie Elbląskim przebigającym w ciągu drogi powiatowej (Gronowo Elbląskie - Jegłownik) informujemy o całkowitym jego zamknięciu. Objazd dla pojazdów do 3,5 tony będzie odbywał się ulicą Dojazdową. Pojazdy powyżej 3,5 tony muszą poruszać się wyzanaczonym objazdem.  Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z załączonym Projektem Organizacji Ruchu.

Informujemy, że 21 września 2020 r. (poniedziałek) na terenie Gminy Gronowo Elbląskie rozpocznie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych ....

Skup konopi włóknistych

dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich