Gmina Gronowo Elbląskie
Dzisiaj jest...niedziela, 26 maja 2019
Imieniny: Filipa Pauliny
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)Ukrainian (UA)French (Fr)Svenska (Sverige)Norsk bokmål (Norway)
Gmina Gronowo Elbląskie
Menu
Kalendarium
maj 2019
N P W Ś C Pt S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
27 maja 2019 - poniedziałek
Dzień Samorządowca
1 czerwca 2019 - sobota
Dzień dziecka
24 czerwca 2019 - poniedziałek
Zakończenie roku szkolnego
W dniu 28 marca 2018 roku Rada Gminy Gronowo Elbląskie podjęła uchwały rozpoczynające pracę nad zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowościach Karczowiska Górne, Wikrowo Jegłownik oraz Gronowo Elbląskie: -UCHWAŁA NR XXXII/290/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Gronowo Elbląskie, -UCHWAŁA NR XXXII/291/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Jegłownik, -UCHWAŁA NR XXXII/292/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Karczowiska Górne, -UCHWAŁA NR XXXII/293/2018 RADY GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE z dnia 28 marca 2018 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gronowo Elbląskie w miejscowości Wikrowo,

PostHeaderIcon Środek Świata Przedsiębiorczych Kobiet

Środek Świata Przedsiębiorczych Kobiet

lgb

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy „LEADER”, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Celem operacji jest: wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich.
Przewidywane wyniki operacji: realizacja Lokalnej Strategii Rozwoju Obszarów Wiejskich wokół Kanału Elbląskiego.
Strona prowadzona przez Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania,
ul. J. A. Komeńskiego 40, 82-300 Elbląg, tel. 55 239-49-61, 55 643-58-45, 602-516-830,

Biuro Kanał Elbląski LGD czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00,
e-mail: 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.kanal-elblaski-lgd.plwww.kanalelblaski.euhttps://www.facebook.com/pages/LGD-Kanał-Elbląski/116443911704272
NIP 5782930542, REGON 280107270, KRS 0000251035, Nr konta: 91 1020 1752 0000 0402 0139 5995

Środek Świata Przedsiębiorczych Kobiet

                  lgb 1          

Zakończony został cykl spotkań szkoleniowych wzmacniających kompetencje przedsiębiorczych kobiet. Na podstawie książki Pani profesor o aktywizowaniu przedsiębiorczych kobiet powstał projekt dotyczący wzmocnienia kompetencji przedsiębiorczych kobiet z Krainy Kanału Elbląskiego. Było o różnicach w prowadzeniu biznesu przez kobiety i mężczyzn, priorytetach i celach, o motywowaniu, o zarządzaniu czasem i samorozwojem, sztuce skutecznej komunikacji, a nawet sztuce wizażu. Wielkie podziękowania za to wszystko, co wydarzyło się podczas trzech spotkań szkoleniowych przekazuję w imieniu uczestniczek spotkań szkoleniowych:

 1. Pomysłodawczyniom: Jadwidze Król, Elżbiecie Mieczkowskiej, Marlenie Szwemińskiej, Stanisławie Pańczuk.
 2. Realizatorom: Marlenie Szwemińskiej - prezesce i członkom Stowarzyszenia Mieszkańców Wsi Oleśno - wieś z pomysłemMarcinowi Ślęzakowi - Wójtowi Gminy Gronowo Elbląskie, za wielkie wsparcie udzielone w realizacji projektu.
 3. Wykonawcom: 

 • profesor dr hab. Janinie Sawickiej ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. 
 • dr Elżbiecie Zubrzyckiej z Wydawnictwa Psychologicznego w Gdańsku.
 • profesor sztuki Witoldowi Chmielewskiemu z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
 • dr Ewie i Mateuszowi Szerszeń i Beacie Brednarczyk - coachom biznesu.
 • Karolinie Strzelec - wizażystce.

Swoimi doświadczeniami w polityce, prowadzeniu biznesu, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych między innymi, podzieliły się:

 • Jadwiga Król - Radna Sejmiku Samorządowego Województwa Warmińsko-Mazurskiego 
 • Genowefa Kwoczek - Wójt Gminy Elbląg
 • Barbara Bąkowska - Prezes Stowarzyszenia Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka zs. w Pasłęku
 • Stanisława Pańczuk - Prezes Stowarzyszenia Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania zs. w Elblągu
 • Władysława Heidner - Prezes Stowarzyszenia Zicherka zs. w Kazimierzowie
 • Halina Cieśla - Prezes Stowarzyszenia Mieszkańców 
 • Beata Wrzosek - przedstawicielka Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych zs. w Elblągu
 • Bożena Dąbrowska - przedstawicielka Stowarzyszenia Mieszkańców Wsi Oleśno - Wieś z Pomysłem
 • Marlena Szwemińska - Prezes Stowarzyszenia Mieszkańców Oleśna - Wieś z Pomysłem
 • Elżbieta Mieczkowska - Dyrektor Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej zs. w Elblągu
 • Joanna Włodarska - Prezes Stowarzyszenia Dwie Wsie zs. w Dłużynie i właścicielka Akademii Siedliska Pod Lipami

#ŚrodekŚwiata to jest miejsce, z którego patrzymy na świat.

Nasz środek świata w tym projekcie to: #Oleśno, #LGD, #KrainaKanałuElbląskiego, #EkoMuzeumKrainyKanałuElbląskiego.

Osobowość to sposób patrzenia na świat. Nie ma komunikacji z drugim dnem.  

Składam wielkie podziękowania inspiratorkom projektu, wykonawcom, realizatorom i uczestnikom spotkań. To był bardzo dobrze spędzony czas i dobrze wykorzystane pieniądze. Projekt "Wzmocnienie kompetencji przedsiębiorczych kobiet" realizowało Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi - Oleśno - Wieś z Pomysłem.

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER: Poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie lokalnych strategii rozwoju obszarów wiejskich.  
Instytucją Zarządzającą jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 
Ustawa śmieciowa
Urząd pracy
Teraz gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 528 gości 
Transmisje Obrad Rady Gminy

Valid XHTML 1.0 Transitional

Gmina Gronowo Elbląskie - województwo Warmińsko-Mazurskie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information