Wersja archiwalna serwisu dostępna jest pod adresem http://www.canea-new.home.pl/gminagronowo.pl/
Logo: Urząd Gminy Gronowo
Logo: UE Logo: Gmina Partnerska Uplengen, Niemcy

Kalendarz wydarzeńPozostałe aktualności

ĆWICZENIE RENEGADE/SAREX-21

 
Gronowo Elbląskie, 2021-05-14
OC.5534.2.2021.MN
 
 
ĆWICZENIE RENEGADE/SAREX-21
 
Informuję, że Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych w dniach
17 – 21 maja 2021 roku
organizuje ćwiczenie RENEGADE/SAREX-21
z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności.
Nadany zostanie sygnał alarmowy (syrena) dotyczący zagrożenia z powietrza.
       
                                                                                               Wójt Gminy
                                                                                               Marcin Ślęzak
 
         
 
 
 
 
 
 
 
 

XXV Sesja Rady Gminy Gronowo Elbląskie

Studia I stopnia ...

KURS OPERATORA KOMBAJNÓW

Bitwa Regionów

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
czytaj dalej

9 maja ruszyła rejestracja dla osób, które skończyły 18 lat

9 maja ruszyła rejestracja dla osób, które skończyły 18 lat
W niedzielę ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla roczników 2000-2003. Oznacza to, że na szczepienie będą mogły zapisać się wszystkie osoby, które do 9 maja 2021 r. skończyły 18 lat. Dla osób, które 18. urodziny będą obchodziły w kolejnych dniach,
e-skierowania na szczepienia będą wystawiane w dniu ukończenia pełnoletności.
Rejestracja na szczepienie – możliwa na kilka prostych sposobów
Od tej pory mogą rejestrować się już wszyscy pełnoletni pacjenciOsoby, które uzyskają pełnoletność po 9 maja 2021 r., będą miały wystawiane e-skierowania w dniu 18. urodzin.
W jaki sposób szybko zapisać się na termin szczepienia? Masz cztery możliwości:
  • Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989
Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL. Numer telefonu komórkowego nie jest wymagany, ale jeśli go podasz, otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby.
Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie - jeśli podałeś numer telefonu – otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.
  • Elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl
Rejestracja przez Internet jest jeszcze prostsza! Teraz nie musisz mieć już Profilu Zaufanego. Wystarczy, że wpiszesz swój numer PESEL, nazwisko i numer telefonu.
Ważne! Szybka ścieżka rejestracji bez Profilu Zaufanego służy tylko do umawiania terminu szczepienia – nie możesz go jednak w ten sposób zmienić lub anulować.
Podczas rejestracji przez Internet, system zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację.
Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnimy Ci o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.
Więcej na temat rejestracji przez Internet przeczytasz w zakładce Rejestracja.
  • Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień
Jeżeli chcesz zaszczepić się w konkretnym punkcie szczepień – skontaktuj się z nim. Mapa i dane kontaktowe punktów szczepień dostępne są tutaj.
W wybranym przez Ciebie punkcie szczepień nie znalazłeś dogodnego terminu? Zadzwoń na infolinię NFZ pod numer 989. Konsultanci pomogą Ci znaleźć inny punkt szczepień niedaleko Ciebie z terminem, który Ci pasuje.
  • Wyślij SMS na numer 880 333 333 o treści: SzczepimySie
Wysyłając SMS na numer 880 333 333 połączysz się z systemem, który pokieruje Cię krok po kroku. Najpierw zostaniesz poproszony o przekazanie numeru PESEL, a potem o przesłanie kodu pocztowego. System zaproponuje Ci najbliższy termin na szczepienie w punkcie położonym blisko Twojego miejsca zamieszkania. Jeśli ten termin nie będzie dla Ciebie dogodny, będziesz mógł wybrać inne daty. Po zarejestrowaniu, na dobę przed szczepieniem otrzymasz SMS przypominającego o terminie i miejscu wizyty.
Ważne! Jeżeli w systemie rejestracji nie będzie wolnego terminu, do wszystkich osób, które wyślą SMS oddzwoni infolinia w chwili uruchomienia nowych terminów szczepień.
 
 

! Zapoznaj się z aktualnymi zasadami wypożyczenia sal

.
Uwaga! Zapoznaj się z aktualnymi zasadami wypożyczenia sal biblioteki i świetlic wiejskich   w związku z ograniczeniami dot. COVID-19. Szczegółowe informacje dot. zasad organizacji zgromadzeń i spotkań dostępne są w ROZPORZĄDZENIU RADY MINISTRÓW
z dnia 6 maja 2021r.w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
Od 8 maja będzie możliwość wypożyczenia świetlicy wiejskiej /Sali biblioteki w celu  zorganizowania imprezy okolicznościowej. Uroczystość może się odbywać jedynie na zewnątrz świetlicy. Będzie obowiązywał limit osób – max. 25. Tego typu wydarzenia muszą odbywać się w ścisłym reżimie sanitarnym – m.in. przy zachowanym bezpiecznym dystansie między stolikami oraz limicie osób na stolik (regulacje takie same jak w przypadku gastronomii zewnętrznej). Opłata za wynajem zgodnie z regulaminem wypożyczenia. 
Od 29 maja będzie możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej wewnątrz wynajętej Sali. Będzie obowiązywał limit osób – max. 50. Tego typu wydarzenia będą mogły odbywać się w ścisłym reżimie sanitarnym – m.in. przy zachowanym bezpiecznym dystansie między stolikami oraz limicie osób na stolik (regulacje takie same jak w przypadku gastronomii zewnętrznej). Opłata za wynajem zgodnie z regulaminem wypożyczenia. 
 

AWARIA POJAZDU ODBIERAJĄCEGO ODPADY ...

AWARIA POJAZDU ODBIERAJĄCEGO ODPADY
Z TWORZYW SZTUCZNYCH Z TERENU GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE!
 
W związku z awarią pojazdu firmy KOMA OLSZTYN Sp. z o. o. odbierającego odpady z terenu gminy Gronowo Elbląskie informujemy, że planowany na dzisiaj, tj. 10.05.2021 r. (poniedziałek) odbiór odpadów z tworzyw sztucznych w miejscowościach Dworki, Fiszewo, Gajewiec, Gronowo Elbląskie, Jasionno, Oleśno, Rozgart i Różany się nie odbędzie. Odpady z tworzyw sztucznych zostaną odebrane
w późniejszym terminie, o czym poinformujemy, jak tylko otrzymamy informację od Podmiotu odbierającego śmieci.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Za utrudnienia przepraszamy.

Ostrzeżenie Meteorologiczne

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

1 2 3 4 5 6 ... 47

Kontakt - stopka

Adres Urzędu:

Urząd Gminy Gronowo Elbląskie
ul. Łączności 3
82-335 Gronowo Elbląskie
Tel. (55) 231-56-13  
Fax. (55) 231-56-23
e-mail:  gminagronowo@gminagronowo.pl
Adres elektronicznej skrzynki podawczej:
 
/UG_Gronowo_Elblaskie/SkrytkaESP
 

Godziny Przyjęć interesatnów:

poniedziałek, wtorek, czwartek,
piątek od godz. 7:00 do 15:00
środa od godz. 7:00 do 17:00
 
W okresie stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce
urząd pracuje od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 15.00
 

Dane rachunków bankowych

Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie Oddział w Gronowie Elbląskim
rachunek podstawowy:
nr: 70 8300 0009 0091 2055 2000 0010
opłata za gospodarowanie odpadami ,na rachunek :
nr: 52 8300 0009 0091 2055 2000 0140